• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

SYSTEMY REMOTE ESSENTIALS I REMOTE PREMIUM

SYSTEMY REMOTE ESSENTIALS I REMOTE PREMIUM

Aplikacje Remote Essentials i Remote Premium, kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, umożliwiają interakcję z autem użytkownika z dowolnego miejsca na świecie dzięki przesyłowi danych za pośrednictwem zdalnej aplikacji InControl.

W przypadku decyzji o wykorzystywaniu systemu Remote Essentials, lub Remote Premium, można uzyskiwać informacje na temat stanu i statusu Jaguara użytkownika za pośrednictwem smartfona, z możliwością jednoczesnej zdalnej interakcji.

• Możliwe jest zdalne przeglądanie danych samochodu, począwszy od poziomu paliwa do stanu drzwi i okien, przy wykorzystaniu Informacji o stanie pojazdu.
• Monitorowanie wydatków przy pomocy Historii przejazdu
• Ustawianie żądanej temperatury w pojeździe z wyprzedzeniem za pomocą Zdalnych ustawień klimatyzacji
• Szybkie odnajdywanie Jaguara użytkownika na zatłoczonym parkingu za pomocą zdalnego systemu Klakson i światła
• Zdalne zabezpieczanie samochodu użytkownika za pomocą Zdalnego blokowania i odblokowywania drzwi

W zależności od wybranej opcji, opisywane usługi pozwalają użytkownikowi na między innymi blokowanie i odblokowywanie drzwi, zdalne nagrzewanie/ chłodzenie wnętrza samochodu za pomocą funkcjonalności Zdalnych ustawień klimatyzacji*, szybkie odnajdywania Jaguara za pomocą funkcjonalności Klakson i światła.

System Remote Essentials jest prawie zawsze oferowany w standardzie, lecz należy to sprawdzić u sprzedawcy. System Remote Premium stanowi element opcji Connect i/ lub Connect Pro. Przy dokonywaniu zakupu, dokonuje się wyboru systemu Remote Premium jako elementu pakietu łączności.

Zarówno, Remote Essentials, jak i Remote Premium obejmują:


INFORMACJE O STANIE POJAZDU

Sprawdzanie poziomu paliwa i możliwego zasięgu przejazdu oraz statusu blokady drzwi, okien i zamków. Lokalizowanie miejsca ostatniego parkowania Jaguara użytkownika, a także uzyskiwanie wskazówek dotarcia do miejsca parkingowego pieszo.

ALERTY OBSŁUGI POJAZDU

Przeglądanie zdarzeń obsługowych - na przykład niskich poziomów płynów - i uzyskiwanie porad w zakresie odnośnego postępowania.

HISTORIA PRZEJAZDU

W przypadku wybrania tej funkcji można ustawić automatyczną rejestrację historii przejazdu, z uwzględnieniem statystyk dotyczących trasy i kilometrażu. Informacje te mogą być eksportowane jako raport dotyczący wydatków za pośrednictwem poczty e-mail w formacie Excel.

ZDALNY KLAKSON I ŚWIATŁA

Opisywana funkcja obejmuje włączenie świateł awaryjnych, mijania i alarmu dźwiękowego Jaguara użytkownika, w celu zlokalizowania go na zatłoczonym parkingu.

ZDALNE BLOKOWANIE I ODBLOKOWYWANIE DRZWI

Zdalne blokowanie i/ lub odblokowywanie drzwi poprzez naciśnięcia jednego przycisku. Naciśnięcie przycisku „Lock" na ekranie Bezpieczeństwo pojazdu smartfonowej aplikacji InControl Remote powoduje zablokowanie drzwi, uzbrojenie alarmu, złożenie lusterek bocznych i domknięcie szyb. Wciśnięcie przycisku „Unlock” powoduje rozłożenie lusterek bocznych, włączenie świateł mijania oraz dwukrotnie zapalenie się świateł awaryjnych.

ZDALNY RESET ALARMU

Na smartfon użytkownika przesyłany jest alert o włączeniu się alarmu, pozwalający użytkownikowi, w razie potrzeby, na jego zdalne zresetowanie.

FUNKCJA WYBUDZENIA

W celu oszczędzania energii zgromadzonej w akumulatorze, niektóre mniej istotne funkcje aplikacji InControl Remote zostają wyłączone w przypadku, gdy Jaguar użytkownik nie jest używany przez okres 4 dni.

W takim przypadku, gdy użytkownik zechce korzystać z danych usług po upływie tego okresu, wówczas możliwe jest zaplanowanie Wybudzenia, dzięki czemu można ponownie uaktywnić takie odnośne funkcje jak zdalne ustawienia klimatyzacji oraz funkcje blokowania/ odblokowywania.

Funkcje smartfonowej aplikacji zdalnego sterowania zostają automatycznie ponownie aktywowane przy kolejnej jeździe Jaguarem użytkownika.

Powrót do opcji łączności Systemu InControl Przeglądanie podręcznika użytkownika

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.
*W przypadku, gdy silnik nie może uruchamiany zdalnie z powodu ograniczeń samego pojazdu lub ograniczeń istniejących na rynku, wówczas w dalszym ciągu możliwe jest uzyskanie zdalnego ogrzewania i wentylacji, pod warunkiem wyposażenia w funkcje Czasowego programowania klimatyzacji lub Zdalnego ogrzewania postojowego. W przypadku, gdy żadna z opcji nie jest dostępna, wówczas funkcja Zdalnych ustawień klimatyzacji nie pojawia się w smartfonowej aplikacji InControl Remote.