• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

SECURE TRACKER

InControl Secure to prosty i bezpieczny system śledzenia skradzionego pojazdu zapewniający lepszą niż kiedykolwiek ochronę pojazdu użytkownika, i dzięki temu większy spokój.

• InControl Secure pomaga zlokalizować Jaguara użytkownika w przypadku kradzieży

SECURE

SECURE

Jeśli ktoś włamie się do samochodu, lub nim odjedzie, InControl Secure pozwala śledzić każdy jego krok. Użytkownik jest natychmiast zawiadamiany i śledzone jest przemieszczanie się Jaguara użytkownika, jeśli zachodzi taka potrzeba. Użytkownik jest zaalarmowany, a InControl Stolen Vehicle Tracking Centre pomaga w odzyskaniu pojazdu tak szybko, jak to możliwe.

Nawet jeśli samochód zostanie skradziony razem z kluczykami, można uruchomić alarm dzwoniąc do telefonicznego centrum obsługi klienta za pomocą aplikacji InControl Remote.

SECURE

ALARM KRADZIEŻOWY

Secure Tracker to technologia zapewniająca przekazywanie alarmu kradzieżowego, gdy aktywuje się alarm pojazdu. W takim przypadku, zawiadomienie dociera do Centrum śledzenia skradzionych pojazdów, a operator kontaktuje się z użytkownikiem. Stosowane zawiadomienie pojawi się także w zdalnej aplikacji smartfona i na stronie internetowej InControl, zawierając ponaglenie o skontaktowanie się z zespołem śledzenia.

Powrót do opcji łączności Systemu InControl Przeglądanie podręcznika użytkownika

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.