• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 3G lub 4G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.

Usługa Wi-Fi Hotspot ma za zadanie zapewnić użytkownikowi stałe połączenie. Umożliwia ona i użytkownikowi i pasażerom łączenie się z Internetem za pośrednictwem wydajnego pokładowego hotspotu 4G stanowiącego wyposażenie auta. Oznacza to, że można podłączyć do 8 urządzeń, aby w czasie przejazdu nie tracić kontaktu z miejscem pracy, z przyjaciółmi i rodziną, oraz mieć stały dostęp do rozrywki.

Niezawodność połączenia internetowego, w porównaniu do połączenia z użyciem smartfona, jest dodatkowo zapewniona poprzez połączenie z lokalną siecią 4G uzyskiwanego za pośrednictwem wydajnej anteny zewnętrznej, w którą wyposażone są auta marki Jaguar.

Wystarczy tylko użyć karty SIM do przesyłu danych w czytnik kart wchodzący w skład wyposażenia auta Jaguar i włączyć Wi-Fi Hotspot poprzez ekran dotykowy. Sygnał przesyłu danych uzyskuje się wówczas z lokalnej sieci komórkowej 4G za pośrednictwem anteny umieszczonej na dachu auta. Takie rozwiązanie zapewnia wydajniejsze łącze, gdyż pozwala zmniejszyć efekt blokowania sygnału tradycyjnie związanego z metalową konstrukcją samochodu.

Po włączeniu hotspotu 4G, można z nim połączyć własny smartfon lub tablet za pomocą funkcji łączności urządzenia.

Aby uzyskać pomoc dotyczącą konfigurowania hotspotu Wi-Fi, należy skontaktować się ze sprzedawcą.

W zależności od dostawcy usług mobilnych i rodzaju abonamentu, można korzystać z aktualnie wykorzystywanego planu taryfowego. Niektórzy dostawcy oferują plany współdzielone, w ramach których można otrzymać dodatkową kartę SIM dla swojego punktu dostępowego Wi-Fi i przypisać ją do swojego współdzielonego planu. Oznacza to, że użytkowany punkt dostępowy Wi-Fi oraz posiadany telefon komórkowy wykorzystują dane ze wspólnej puli, a użytkownik otrzymuje jeden rachunek.

Punkt dostępowy Wi-Fi może być częścią wyposażenia wyłączenie pojazdów z systemami Connect/ Connect Pro.

Dostępne są do użycia dwa rozmiary kart SIM, w zależności od wybranego systemu Infotainment InControl.

• W przypadku systemu Touch, potrzebna jest karta SIM 2FF (Mini SIM)

• W przypadku systemu Touch Pro, potrzebna jest karta SIM 3FF (Mikro SIM)

Powrót do opcji łączności Systemu InControl Przeglądanie podręcznika użytkownika

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.
*4G jest obecnie dostępny tylko w przypadku F-TYPE. Punkt dostępowy Wi-Fi zapewnia dostęp Wi-Fi 3G we wszystkich pozostałych typach auta.