• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

ŁĄCZNOŚĆ JAGUAR BLUETOOTH®

ŁĄCZNOŚĆ JAGUAR BLUETOOTH®

Należy dowiedzieć się, jak korzystać z łączności Bluetooth® z telefonem komórkowym i zapoznać się z funkcjami, które można podłączyć podczas jazdy.

Co to jest Bluetooth®?

Bluetooth® jest to krótkodystansowa technologia częstotliwości radiowej umożliwiająca transmisję danych i informacji głosowych w sposób bezprzewodowy. Zakres działania urządzeń Bluetooth® wynosi około 10 metrów, a dane mogą być przesyłane z szybkością 1 Mb/s.

Do czego można wykorzystać łączność Jaguar Bluetooth®?

Technologia Bluetooth® umożliwia zdalne łączenie kompatybilnego telefonu komórkowego z urządzeniem Jaguar w celu wykonywania i odbierania połączeń oraz korzystania z innych kluczowych funkcji mobilnych. Podłączenie przez Bluetooth® umożliwia swobodę pozostawienia telefonu komórkowego w teczce lub kieszeni podczas jazdy lub gdy pojazd jest zaparkowany. Dla uzyskania większej wygody i zwiększonego bezpieczeństwa, system telefoniczny obsługujący technologię Bluetooth® może być sterowany poprzez aktywację głosową oraz z kierownicy lub z ekranu dotykowego Jaguara użytkownika. Różne funkcje są dostępne w zależności od używanego telefonu komórkowego. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum łączności.

TELEFONY KOMPATYBILNE Z JAGUAR BLUETOOTH

Czy dany telefon komórkowy jest kompatybilny?

Szeroki zakres dostępnych smartfonów - w tym telefonów firm Apple, Samsung, Nokia, Sony i Blackberry - jest zgodny z Łącznością Jaguar Bluetooth®. Nasi inżynierowie dokonali przeprowadzenia testów telefonów w celu weryfikacji spełnienia standardów jakościowych.

Wykaz podlega stałej aktualizacji, w przypadku poddania testom nowych telefonów i wprowadzenia nowych telefonów na rynek. Należy pamiętać, że nie wszystkie telefony z funkcją Bluetooth® są kompatybilne z Lącznością Jaguar Bluetooth®.

Jak połączyć się przez Bluetooth®?

Aby uzyskać pełną instrukcję obsługi połączenia telefonu komórkowego za pomocą Jaguar Bluetooth®, należy odwiedzić nasze dedykowane Centrum łączności. Można tam także uzyskać szczegółowe informacje na temat parowania urządzeń, rozłączania i łączności.

PROCEDURY ŁĄCZNOŚCI ZA POMOCĄ BLUETOOTH®
Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.