Hybrydy PHEV (plug-in) od Jaguara

Poznaj bezkompromisowe SUV-y Jaguara z napędem PHEV.
Samochody hybrydowe plug-in Jaguara

Sprawdź samochody hybrydowe od Jaguara

Hybrydowe SUV-y Jaguara to czysta przyjemność podróżowania z doskonałymi osiągami charakterystycznymi dla marki.
Napęd plug-in hybrid oznacza większą oszczędność paliwa oraz zerową emisję spalin podczas jazdy w trybie elektrycznym (EV).
Dzięki temu modele E-PACE i F-PACE są przyjaźniejsze dla środowiska, pozostając jednocześnie porywającymi ikonami współczesnego designu i niedoścignionego luksusu.

Jaguar E-PACE hybryda plug-in

Jaguar E-PACE

Poznaj model Jaguara dostępny w wariancie hybrydy plug-in
  • Dynamiczny napęd typu PHEV z silnikiem o mocy 309 KM
  • Napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV) z zasięgiem 68 km w trybie elektrycznym
  • Odzyskiwanie energii w trybie napędu hybrydowego i efektywne wsparcie napędu na cztery koła
  • Bardzo niskie zużycie paliwa i duży zasięg w trybie hybrydowym
Hybrydowy Jaguar F-PACE plug-in

Jaguar F-PACE

Poznaj model Jaguara dostępny w wariancie hybrydy plug-in
  • Dynamiczny napęd typu PHEV o łącznej mocy 404 KM
  • Napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV) z zasięgiem 53 km w trybie elektrycznym
  • Napęd hybrydowy plug-in (PHEV) połączony z układem przeniesienia napędu na wszystkie koła
  • Wysoka pewność prowadzenia i sportowa precyzja

Hybrydowe SUV-y Jaguara przekraczają wszelkie możliwe oczekiwania

Hybryda plug-in z bezpiecznymi rozwiązaniami

Bezpieczeństwo

Modele E-PACE i F-PACE z napędem hybrydowym plug-in są wzorami bezpiecznych rozwiązań. Oba SUV-y zostały wyposażone w system rozpoznawania znaków drogowych z adaptacyjnym ogranicznikiem prędkości, a także system monitorujący zmęczenie kierowcy w oparciu o sposób operowania kierownicą, hamulcem i pedałem przyspieszenia. Dzięki nim podróż hybrydowymi autami Jaguara jest nie tylko komfortowa, ale również bardzo bezpieczna.
Hybrydy PHEV zapewniają dynamiczną jazdę

Sportowe prowadzenie

Hybrydowe modele E-PACE i F-PACE zostały wyposażone w precyzyjny układ kierowniczy, który sprawia, że auta doskonale trzymają się nawierzchni i gwarantują przyjemność z dynamicznej jazdy. Wspiera go zawieszenie adaptacyjne monitorujące w czasie rzeczywistym parametry i styl prowadzenia, na bieżąco dostosowując nastawy amortyzatorów. Takie rozwiązania gwarantują pełnie radości z podróżowania.
Praktyczne auta hybrydowe plug-in

Codzienna wszechstronność

Hybrydowe SUV-y Jaguara posiadają liczne wewnętrzne schowki oraz pokaźną pojemność ładunkową. Jednocześnie oferują możliwość korzystania z bagażników dachowych, co sprawia, że zarówno E-PACE, jak i F-PACE są praktycznymi kompanami podróży nawet w większym gronie.
Technologia samochodów hybrydowych plug-in

Technologia

Jaguary E-PACE i F-PACE warto wyposażyć w innowacyjną technologię ClearSightView. Pozwala ona zachować niezaburzone pole widzenia w lusterku wstecznym. Nawet wtedy, gdy samochodem podróżuje komplet pasażerów czy przewożone obiekty zasłaniają tylną szybę. W połączeniu z kamerą 3D Surround tworzą niezawodny system, który poprawia bezpieczeństwo i jakość podróżowania.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych hybrydami Jaguara typu plug-in

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wybranym modelem Jaguara w wersji PHEV (plug-in hybrid).

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności