JAGUAR F-PACE

Jaguar F-PACE to sportowy crossover, zaprojektowany i skonstruowany z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji i jakość wykończenia oraz na niezrównaną dynamikę i codzienną wszechstronność.

Zdobywca tytułów:
- World Car of the Year 2017
- World Car Design of the Year 2017


Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Auto Świat
"Nie jest to tanie auto, ale konkurenci w tym segmencie potrafią kosztować jeszcze więcej. Na korzyść Jaguara przemawia fantastyczna stylistyka, układ jezdny i brytyjski, szlachetny charakter."
Zobacz pełny test
Auto Motor i Sport
"F-Pace nie jest najbardziej sportowym SUV-em świata. Jest za to wygodny, dopracowany, dynamiczny, uniwersalny i na zwyczajnie codzienny sposób praktyczny. Ma świetny układ przeniesienia napędu, dobry układ jezdny i jak na swoje wymiary, wielkość i moc silnika – jest nawet oszczędny. "
Zobacz pełny test
Interia
"Jaguar F-Pace to samochód z kłami i pazurami. Pełnowymiarowy, rasowy SUV wykazujący wiele zalet, aczkolwiek nie pozbawiony również pewnych wad. Pojazd przeznaczony dla osób, które pragną podkreślać swoją indywidualność i dlatego zrezygnowały z zakupu Mercedesa, BMW, Audi, Porsche czy Lexusa."
Zobacz pełny test
Autokult WP
"Jaguar stworzył SUV-a zdolnego konkurować z najlepszymi w swojej klasie. Przyjemnie się prowadzi, jest komfortowy, przestronny (bagażnik 650 l.), zapewnia wystarczającą moc i ma charakter. Inny od dobrze znanych niemieckich SUV-ów."
Zobacz pełny test
Moto.pl
"F-Pace jest świetnie wyważony, to auto lubi zakręty. Precyzyjny układ kierowniczy pozwala się pewnie poczuć nawet na drodze, po której jedziemy pierwszy raz. Spodobało mi się to uczucie pewności i przewidywalności."
Zobacz pełny test
SuperExpress
"Inżynierowie odrobili lekcje w czasie pracy nad zawieszeniem i układem kierowniczym, na designerach też nie oszczędzano."
Zobacz pełny test
Autogaleria
"Jaguar F-Pace prezentuje specyficzne i nieco odmienne podejście do tematu SUV-ów. Brytyjczycy wyraźnie postawili na sportowy charakter, który łączy się w spójną całość z komfortem i całą technologiczną otoczką."
Zobacz pełny test
Autocentrum
"Podstawowym atutem technicznym nowego F-Pace jest jego konstrukcja. Nadwozie w całości wykonano z aluminium, a poszczególne elementy są ze sobą klejone. Znacznie zwiększa to jego sztywność przy siłach skrętnych. Zmniejsza za to emisję hałasu wynikającą z drgań nadwozia."
Zobacz pełny test
Pertyn Ględzi
"F-PACE będzie zapewne najlepiej sprzedającym się modelem tej marki, jaki kiedykolwiek się trafił.. i naprawdę trudno się temu dziwić - to świetne auto"
Zobacz pełny test video
yt:tXm25LSn4ag
AutoCentrum
"Jaguar F-Pace ma wszystko, czego potrzebuje SUV klasy premium, by zaimponować klientom tego segmentu. Świetny, masywny wygląd, gustowne i dobrze wykonane wnętrze i osiągi, które pozwolą zostawić w tyle większość samochodów „dla ludu”."
Zobacz pełny test video
yt:euHZu3E2kNk
Autowizja
"Jaguar, zwierzę, to dziki kot z rodziny Panter występujący w naturalnym środowisku w Ameryce Północnej oraz Południowej. Jaguar, marka samochodowa, to auta klasy premium, które spotkać można niemal na całym świecie mające status luksusowych. Najnowszy model F-Pace wydaje się łączyć cechy dzikiej zwierzyny oraz prestiżowego środka lokomocji."
Zobacz pełny test
Motocaina
"Jaguar F-Pace jest więc ciekawą alternatywą dla wszystkich, dla których ważne jest podkreślenie swojego statusu społecznego za pomocą wybranego samochodu. Dla starszych i młodszych, którzy potrzebują auta pakownego, wygodnego - zwłaszcza na przednich fotelach. Dla rodzin z dwójką dzieci, których ekwipunek czasami przekracza wszelkie wyobrażenia rodziców. "
Zobacz pełny test
Auto Świat
"Pierwszy SUV w gamie Jaguara jest małym krokiem dla rynku motoryzacyjnego, ale ogromnym dla brytyjskiej marki. Pozwoli producentowi na umocnienie swojej pozycji na rynku, ale także ugruntowanie filozofii budowy współczesnych modeli."
Zobacz pełny test
Auto Motor I Sport
"Model F-Pace jest dokładnie taki, jaki powinien być crossover z logo Jaguara na masce - znakomicie dopracowany i perfekcyjnie jeździ. "
Zobacz pełny test
Autogaleria
"Jeszcze kilka lat temu nikt nie byłby w stanie wyobrazić sobie takiego zestawienia - Alfa Romeo i Jaguar w jednym porównaniu, do tego aut z segmentu SUV? Nic bardziej mylnego - Stelvio i F-Pace’a wbrew pozorom wiele łączy, a ze względu na specyficzny charakter obydwu aut można traktować je jako bezpośrednich rywali."
Zobacz pełny test
Marek Wieruszewski
"Jeśli masz F-PACE'a to widać, że masz pieniądze i można powiedzieć, że masz gust"
Zobacz pełny test video
yt:_jlN6-V1Ki4
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.