XF Sportbrake


Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód. Wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie i cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Pertyn Ględzi
"we wnętrzu jest cicho, resorowanie jest świetne, prowadzenie sprawia frajdę, a wygląd otoczenia i kokpitu sprawia, że właściciel nie ma wątpliwości, czy dobrze wydał pieniądze. Znakomity rywal dla niemieckiej trójcy"
Zobacz pełny test video
yt:7puvzDLC1V0&t
Autogaleria
"Po kilkuset kilometrach już wiem, że to jeden z najprzyjemniejszych samochodów w tym segmencie i niezwykle udany produkt. XF przekonuje przestronnością, ale także silnikiem, skrzynią biegów, układem kierowniczym i świetnym zawieszeniem. Dokłada do tego dużo skóry, drewna, kilka smaczków i fantastyczne audio."
Zobacz pełny test
Auto Świat
"czy warto go kupić? Moim zdaniem tak, a największą zaletą jest wygląd XF-a oraz fakt, że stylizacja nie spowodowała uszczerbku dla funkcjonalności. Jeśli ktoś jest skłonny pogodzić się z krótszym zasięgiem i nieco większym zużyciem paliwa to zdecydowanie polecam wersję z silnikiem na benzynę. "
Zobacz pełny test
Autowizja
"XF Sportbrake jest z pewnością autem godnym uwagi. Ba, moim zdaniem, spokojnie może zabrać klientów niemieckiej wielkiej trójcy, którzy ostatnio stracili nieco charakteru. Jaguar pokazuje pazura pod względem wyglądu, dźwięku, a także prowadzenia. To naprawdę kawał świetnego samochodu"
Zobacz pełny test
Superexpress
"Po kilkunastu dniach spędzonych w obecności Jaguara XF Sportbrake oraz Volvo V90 doszedłem do wniosku, że oba auta mogą stanowić świetną alternatywę dla wielkiej niemieckiej trójcy. Zarówno angielskie jak i szwedzkie kombi nie muszą się absolutnie niczego wstydzić na tle Mercedesa, BMW czy Audi. Która z przedstawionych propozycji jest lepsza??
zobacz pełny test
Menadżer Floty
"Mamy wrażenie, że Jaguar przy projektowaniu tego samochodu postarał się bardziej niż przy innych modelach. Można zaryzykować stwierdzenie, że ten model w wersji kombi i z benzynowym dwulitrowym silnikiem jest najlepszym obecnie oferowanym samochodem w gamie. Łączy w siebie wszystko to, co powinno mieć rodzinne kombi segmentu E."
Zobacz pełny test
Mototrendy
"Jaguar XF Sportbrake to jeden z najprzyjemniejszych samochodów w tym segmencie. Niezwykle udany stylistycznie, gwarantuje też spory komfort podroży. Na pewno nie jest bez wad, ale urzeka prowadzenie tego rodzinnego kota. To taki misz masz sportu i komfortu. I choć często takie fuzje kończą się katastrofą, tym razem udało się bez pudła…"
Zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.