XF Sportbrake


Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód. Wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie i cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Pertyn Ględzi
"we wnętrzu jest cicho, resorowanie jest świetne, prowadzenie sprawia frajdę, a wygląd otoczenia i kokpitu sprawia, że właściciel nie ma wątpliwości, czy dobrze wydał pieniądze. Znakomity rywal dla niemieckiej trójcy"
Zobacz pełny test video
yt:7puvzDLC1V0&t
Autogaleria
"Po kilkuset kilometrach już wiem, że to jeden z najprzyjemniejszych samochodów w tym segmencie i niezwykle udany produkt. XF przekonuje przestronnością, ale także silnikiem, skrzynią biegów, układem kierowniczym i świetnym zawieszeniem. Dokłada do tego dużo skóry, drewna, kilka smaczków i fantastyczne audio."
Zobacz pełny test
Auto Świat
"czy warto go kupić? Moim zdaniem tak, a największą zaletą jest wygląd XF-a oraz fakt, że stylizacja nie spowodowała uszczerbku dla funkcjonalności. Jeśli ktoś jest skłonny pogodzić się z krótszym zasięgiem i nieco większym zużyciem paliwa to zdecydowanie polecam wersję z silnikiem na benzynę. "
Zobacz pełny test
Autowizja
"XF Sportbrake jest z pewnością autem godnym uwagi. Ba, moim zdaniem, spokojnie może zabrać klientów niemieckiej wielkiej trójcy, którzy ostatnio stracili nieco charakteru. Jaguar pokazuje pazura pod względem wyglądu, dźwięku, a także prowadzenia. To naprawdę kawał świetnego samochodu"
Zobacz pełny test
Superexpress
"Po kilkunastu dniach spędzonych w obecności Jaguara XF Sportbrake oraz Volvo V90 doszedłem do wniosku, że oba auta mogą stanowić świetną alternatywę dla wielkiej niemieckiej trójcy. Zarówno angielskie jak i szwedzkie kombi nie muszą się absolutnie niczego wstydzić na tle Mercedesa, BMW czy Audi. Która z przedstawionych propozycji jest lepsza??
zobacz pełny test
Menadżer Floty
"Mamy wrażenie, że Jaguar przy projektowaniu tego samochodu postarał się bardziej niż przy innych modelach. Można zaryzykować stwierdzenie, że ten model w wersji kombi i z benzynowym dwulitrowym silnikiem jest najlepszym obecnie oferowanym samochodem w gamie. Łączy w siebie wszystko to, co powinno mieć rodzinne kombi segmentu E."
Zobacz pełny test
Mototrendy
"Jaguar XF Sportbrake to jeden z najprzyjemniejszych samochodów w tym segmencie. Niezwykle udany stylistycznie, gwarantuje też spory komfort podroży. Na pewno nie jest bez wad, ale urzeka prowadzenie tego rodzinnego kota. To taki misz masz sportu i komfortu. I choć często takie fuzje kończą się katastrofą, tym razem udało się bez pudła…"
Zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.