• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

ŁĄCZNOŚĆ INCONTROL

Dzięki bezkonkurencyjnej łączności na pokładzie Jaguara użytkownika, systemy Connect i Connect Pro dbają o najwyższą i niezakłóconą wygodę użytkownika i pasażerów. Wystarczy skorzystać z wygody systemów Remote Essentials i Remote Premium, które pozwalają na odległość zachowywać kontrolę na pojazdem. Opcje Protect and Secure Tracker zapewniają wyższe bezpieczeństwo zarówno samemu użytkownikowi Jaguara, jak i jego pojazdowi.

Obejrzyj film

CONNECT PRO

Dostępna tylko w ramach Touch Pro, aplikacja Connect Pro obejmuje aplikacje InControl, Punkt dostępowy Wi-Fi, Remote Premium i Usługi Pro oraz jest zaprojektowana, by zwiększać wygodę użytkownika zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jego Jaguara, zapewniając i użytkownikowi i pasażerom radość z podróży, przy utrzymywanie ciągłego połączenia ze światem.

Obejrzyj film

FUNKCJE CONNECT PRO

USŁUGI PRO

Dostępne jako część pakietu Connect Pro w systemie Touch Pro, usługi Pro stanowią szereg unikalnych usług nawigacyjnych.

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 4G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.*

REMOTE PREMIUM

Kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, aplikacje te umożliwiają interakcję z autem użytkownika z dowolnego miejsca na świecie.

APLIKACJE INCONTROL

Aplikacja InControl obejmuje zestaw aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.

APLIKACJA CONNECT

APLIKACJA CONNECT

Connect zapewnia trzy podstawowe usługi: aplikacje InControl pozwalające na wykorzystywanie zgodnych smartfonowych aplikacji za pośrednictwem ekranu dotykowego pojazdu; punkt dostępowy Wi-Fi pozwalający na skonfigurowanie pokładowej sieci do 8 urządzeń na raz, oraz usługę Remote Premium pozwalającą na zdalną interakcję z Jaguarem użytkownika.

FUNKCJE CONNECT

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 4G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.*

REMOTE PREMIUM

Kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, aplikacja Remote Premium umożliwia interakcję z autem użytkownika na odleglość.

APLIKACJE INCONTROL

Aplikacja InControl obejmuje zestaw zoptymalizowanych pod kątem pojazdu aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.

PROTECT

PROTECT

W celu zwiększenia spokoju umysłu użytkownika, usługa Protect obejmuje funkcje Remote, tj. zdalne, zoptymalizowaną usługę Jaguar Assistance, oraz połączenia alarmowe SOS. Można dokonywać między innymi zdalnego sprawdzenia poziomu paliwa, stanu okien i drzwi i odnaleźć Jaguar użytkownika na zatłoczonym parkingu, a wszystkie to za pomocą smartfona użytkownika. W przypadku awarii, zoptymalizowana usługa Jaguar Assistance przekazuje informację o lokalizację pojazdu oraz dane diagnostyczne samochodu do pomocy drogowej. W przypadku poważnego zdarzenia drogowego, funkcja połączenia alarmowego SOS automatycznie przesyła zawiadomienie do służb kryzysowych z podaniem lokalizacji oraz nawiązaniem połączenia telefonicznego.

FUNKCJE PROTECT

APLIKACJA REMOTE ESSENTIALS

Użytkownik może łączyć się ze swoim Jaguarem z dowolnego miejsca w świecie za pomocą systemu Remote Essentials, czyli na przykład sprawdzić stan blokady drzwi lub poziom paliwa.

ZOPTYMALIZOWANA USŁUGA JAGUAR ASSISTANCE

Poprzez naciśniecie przycisku po lewej stronie konsoli dachowej, lub z poziomu ekranu Assistance aplikacji Jaguar InControl Remote, można nawiązywać bezpośrednie połączenie z zespołem Jaguar Assistance.

POŁĄCZENIE ALARMOWE SOS

W przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego i zadziałania poduszek powietrznych, zostanie nawiązane połączenie telefoniczne ze służbami ratunkowymi, a połączenie alarmowe SOS może również zacząć wysyłać istotne informacje, w tym lokalizację użytkownika.

SECURE TRACKER

Funkcja Secure Tracker śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

*Funkcja Wi-Fi 4G jest dostępna tylko w wybranych modelach i wymaga zawarcia odpowiedniej umowy na przesył danych za pośrednictwem karty SIM. Łączność mobilna na poziomie 4G może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.