• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

INCONTROL

JAGUAR RERUN

Ponowna Jaguarowa przyjemność. Wyłącznie dla przyjemności użytkownika. Zaprojektowana we współpracy z GoPro, Jaguar RERUN to doskonały sposób na ponowne przeżycie dreszczyku emocji i ocenę własnych umiejętności za kółkiem. Wszystko to dostępne jest w oszałamiających jakością formatach 1080p lub 4K HD.

Odtwarzanie
Play

PONOWNIE PRZEŻYĆ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ

Zabrać swoje wrażenia z jazdy ze sobą do domu.

ZACHOWAĆ MAGIĘ

ZACHOWAĆ MAGIĘ

Wystarczy sparować własne urządzenie mobilne z GoPro HERO4 (lub nowsze), by ponownie przeżyć wrażenia z jazdy w rozdzielczości 1080p 60 fps HD. Ponowne przeżycie najlepszych momentów na drodze możliwe jest za pośrednictwem ośmiu starannie wyselekcjonowanych „Atrakcji dnia” obejmujących między innymi odcinki pokonane z największą prędkością lub momenty z najostrzejszym hamowaniem.

PRZEŻYĆ TO JESZCZE RAZ

PRZEŻYĆ TO JESZCZE RAZ

Zarejestrowane nagranie wideo zyskuje na atrakcyjności dzięki unikalnej animowanej obróbce prezentującej w szczegółach prędkość, obroty silnika i opóźnienie hamowania przeżyte przez użytkownika.

DZIELIĆ SIĘ PRZEŻYCIAMI

DZIELIĆ SIĘ PRZEŻYCIAMI

Swoimi doświadczeniami można podzielić się przyjaciółmi, rodziną i innymi entuzjastami szybkiej jazdy. Przed wysłaniem nagrania do wybranego serwisu, wystarczy dokonać edycji i eksportu wideo użytkownika w formacie 1080p 60 fps HD.

ŁATWOŚĆ USTAWIEŃ

ŁATWOŚĆ USTAWIEŃ

Korzystanie z Jaguar RERUN jest proste, łatwe i przyjemne.

1.Należy pobrać aplikację Powtórka dnia w Jaguarze na swój smartfon.
2.Umieścić kamerkę GoPro* z przodu Jaguara użytkownika.
Sparować kamerkę GoPro* z własnym smartfonem przez Bluetooth i otworzyć aplikację.
3.Za pomocą podglądu obrazu na żywo, wybrać kąt ustawienia kamerki GoPro, aby uzyskać najlepsze ujęcia.
4.Podłączyć smartfon do Touch Pro i wybrać aplikację InControl. I zacząć nagrywać.

*Aplikacja Jaguar RERUN współpracuje z GoPro w wersji HERO4 lub nowszej.

GOPRO, HERO, logo GOPRO, oraz logo GoPro Be a Hero to znaki towarowe lub zastrzeżone znaki towarowe należące do GoPro, Inc. Powtórka dnia dostępna jest od 2017 roku w autach Jaguar wyposażonych w system infotainment Touch Pro oraz w aplikację InControl. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności. Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.