• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

SECURE TRACKER

Program Secure Tracker ostrzega użytkownika oraz Centrum śledzenia pojazdów w przypadku automatycznego alertu ostrzegającego o kradzieży samochodu. Aby zarządzać tego rodzaju alertami, należy zapoznać się odnośnymi informacjami.

ALARM KRADZIEŻOWY

Jeśli w samochodzie został uruchomiony automatyczny alarm kradzieżowy, wówczas zostanie wyświetlony ekranowy alert o kradzieży. Alert ten będzie widoczny zarówno w aplikacji InControl Remote, jak i na witrynie InControl. Należy skontaktować się z Centrum śledzenia pojazdów, postępujęc zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie alertowym. Z uwagi na bezpieczeństwo, wszystkie funkcje na stronie internetowej “Mój Jaguar InControl” zostaną automatycznie wyłączone.

TRYB TRANSPORTOWY*

Tryb transportowy pozwala użytkownikowi na umieszczenie pojazdu na naczepie, w pociągu lub na wzięcie go na hol bez uruchamiania powiadomienia o kradzieży pojazdu. Można tę funkcję włączyć w smartfonowej aplikacji lub na witrynie InControl. Po włączeniu jej, pojazd nie będzie wysyłać automatycznych powiadomień o kradzieży, jeśli pojazd będzie przemieszczany bez uruchomiania silnika. Wszystkie pozostałe automatyczne powiadomienia o kradzieży (w przypadku odłączenia akumulatora, manipulacji przy antenie TCU/GSM/GPS) pozostają aktywne.

TRYB SERWISOWY*

Tryb serwisowy musi być włączony podczas wizyty w serwisie, aby zapobiec aktywacji powiadomienia o kradzieży pojazdu. Funkcję Trybu serwisowego włączyć w smartfonowej aplikacji lub na witrynie InControl. Po włączeniu jej, pojazd nie będzie wysyłać automatycznych powiadomień o kradzieży przez okres 10 godzin.

WSPARCIE SYSTEMU JAGUAR INCONTROL

LOGOWANIE DO KONTA INCONTROL

Należy zarejestrować konto na stronie Mój Jaguar InControl, aby dostosować własne preferencje i zarządzać funkcjami Systemu InControl.

UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub dostarczymy więcej informacji o Systemie Jaguar InControl.

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.