• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

Instalacja karty SIM

INSTALACJA KARTY SIM

Aby umożliwić pokładową łączność, należy zainstalować kartę SIM uzyskaną wraz z odpowiednią umową na przesył danych. Może być konieczne uzyskanie takiej umowy od operatora sieci komórkowej.

Instalacja karty SIM

Instalacja karty SIM

KROK 1
W zależności od użytkowanego systemu Infotainment, rozmiar karty SIM powinien wynosić:
• InControl Touch Pro: karta SIM Micro
• InControl Touch/ Touch Plus: karta SIM standardowa

KROK 2
Należy upewnić się, że karta SIM została wsunięta do końca ze złotymi złączami skierowanymi do góry i najkrótszym końcem skierowanym na zewnątrz. Prawidłowo wsunięta karta SIM nie powinna wystawać z gniazda.

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

Należy wejść w ustawienia łączności pojazdu w menu ogólnych ustawień pojazdu i włączyć komórkową transmisję danych. Aby włączyć funkcję punktu dostępowego Wi-Fi, należy przesunąć przycisk Hotspot w prawo w celu załączenia opcji ON.

Należy kliknąć na Ustawienia punktu dostępowego, aby wyświetlić hasło wymagane do uzyskania dostępu do bezprzewodowego punktu dostępowego Wi-Fi w samochodzie.

Przeglądanie punktu dostępowego Wi-Fi

WSPARCIE SYSTEMU JAGUAR INCONTROL

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 3G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.

UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub dostarczymy więcej informacji o Systemie Jaguar InControl.

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

Podczas wprowadzania systemu InControl poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.