PARTNERZY

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO
TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

TCS to organizacja zajmująca się usługami IT, doradztwem i rozwiązaniami biznesowymi, która od ponad 50 lat współpracuje z wieloma firmami. TCS oferuje oparte na doradztwie, zintegrowane portfolio usług biznesowych, technologicznych i inżynieryjnych. Jako część grupy Tata, TCS ma ponad 606 000 konsultantów w 55 krajach. TCS pracuje nad przyszłościowymi rozwiązaniami, wykorzystując innowacje do napędzania zrównoważonego rozwoju. Partnerstwo TCS z Jaguar TCS Racing ma na celu wykorzystanie naszej wiedzy i doświadczenia do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań dla zespołu, aby osiągnąć sukces w E-Prix. TCS
WOLFSPEED

WOLFSPEED

Firma Wolfspeed jest liderem na rynku w zakresie światowego wdrażania technologii węglików krzemu i azotków galu. Uwalniamy moc możliwości poprzez ciężką pracę, współpracę i pasję do innowacji.


Jaguar TCS Racing wykorzystuje technologię węglików krzemu firmy Wolfspeed w podzespołach układu napędowego od 2017 roku, aby zwiększyć wydajność i osiągi. Jako oficjalny dostawca półprzewodników, Wolfspeed najlepiej rozumie ekstremalne skrajne warunki, na jakie narażone są nasze półprzewodniki w elektrycznych samochodach oraz przenosi doświadczenia zdobyte na torze wyścigowym do następnej generacji pojazdów Jaguara.

GKN AUTOMOTIVE

GKN AUTOMOTIVE

GKN Automotive, oficjalny partner napędu elektrycznego Jaguar TCS Racing, jest globalną firmą zajmującą się technologią motoryzacyjną, która opracowuje, buduje i dostarcza wiodące na rynku układy napędowe oraz zaawansowane technologie ePowertrain dla 90% światowych producentów OEM. Jego oprogramowanie układu napędowego i doświadczenie w testach wsparły Jaguar TCS Racing w rozwoju samochodu 3. generacji, z inżynierem oprogramowania GKN osadzonym w centrali Jaguar TCS Racing. Współpraca partnerska GKN Automotive z Jaguar TCS Racing zwiększa wydajność poprzez wsparcie technologii układu napędowego i zaawansowanego chłodzenia, które stanowią pole doświadczalne do opracowywania rozwiązań trafiających później do samochodów seryjnych.
DOW

DOW

Jako wierzący w siłę sportu, oficjalny partner w dziedzinie materiałoznawstwa, Dow z dumą wnosi specjalistyczną wiedzę w zakresie opracowywania aplikacji i integracji technicznej wraz z ponad 100-letnim doświadczeniem. Współpracując z Jaguar TCS Racing, pomaga w opracowywaniu i integracji materiałów nowej generacji, które przyczynią się do rozwoju niskoemisyjnej przyszłości. Dzięki wspólnym innowacjom nasz zespół MobilityScience™ ściśle współpracuje z Jaguar TCS Racing w celu określenia rozwiązań materiałowych, które zwiększają bezpieczeństwo, wydajność i wytrzymałość samochodu wyścigowego, jednocześnie odpowiadając na rosnące wymagania pojazdów elektrycznych na torze i drogach.
CASTROL

CASTROL

W Castrol nasza pasja do wydajności, połączona z filozofią współpracy partnerskiej, umożliwiła nam opracowanie produktów, które były podstawą wielu osiągnięć technologicznych na lądzie, w powietrzu, na morzu iw przestrzeni kosmicznej. Przejście na elektryfikację zainspirowało nas do stworzenia i wprowadzenia na rynek gamy e-płynów, zaprojektowanych i przetestowanych dla pojazdów elektrycznych. Nasza współpraca z zespołem Formuły E Jaguar TCS Racing umożliwi nam przetestowanie naszej gamy e-płynów na torze i znalezienie przełomowych rozwiązań dla transportu jutra. To więcej niż olej, to płynna technologia.
MICRO FOCUS

MICRO FOCUS

Micro Focus jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw z ponad 300 produktami w portfolio. Pomaga klientom zmierzyć się z dylematami związanymi z potrzebą zrównoważenia dzisiejszych potrzeb IT i przekształcania się pod kątem możliwości cyfrowych jutra. Rozwiązania te obejmują bezpieczeństwo, operacje IT, dostarczanie aplikacji, zarządzanie, modernizację i analitykę, z naciskiem na ochronę środowiska, społeczność i zarządzanie. Micro Focus to szczery partner, jakiego szukają klienci. Razem mogą podejmować decyzje potrzebne do konkurowania, prowadząc bieżącą działalność i przekształcając się w tym samym czasie.
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Alpinestars, wiodący na świecie producent odzieży ochronnej do sportów motorowych, ściga się na najwyższym poziomie sportów motorowych od prawie 60 lat. Współpracując z najlepszymi kierowcami i zespołami na świecie w mistrzostwach od Formuły 1, Formuły E, WEC i NASCAR po WRC i Dakar, firma jest zaangażowana w dostarczanie najbardziej zaawansowanych technicznie produktów dla kierowców i zespołów. Zapewniają one najwyższą wydajność, ochronę i oddychalność dla najlepszych sportowców świata wyścigów, w tym kierowców zespołu Jaguar TCS Racing Team, Mitcha Evansa i Sama Birda. One Goal. One Vision.
UNCOMMON

UNCOMMON

Jesteśmy kreatywną firmą, która dostarcza unikalne rozwiązania w zakresie odzieży zespołowej i towarów - od koncepcji po realizację. Odkrywamy na bieżąco i przeciwstawiamy się konwencjom. Wierzymy w traktowanie naszych ludzi i planety z szacunkiem, dążenie do bycia najlepszymi, jakimi możemy być oraz zmniejszanie naszego wpływu przy jednoczesnym dostarczaniu wyjątkowych produktów. Projektujemy, opracowujemy i dostarczamy wyróżniające się, innowacyjne towary i odzież zespołową. Myślimy inaczej i działamy zdecydowanie. Nasza sieć jest globalna, nasza wiedza jest głęboka, a nasze doświadczenie w zakresie zrównoważonej mody oznacza, że Twoje gadżety mogą cieszyć, nawet jeśli nie są noszone. This is Uncommon.
AERO

AERO

AERO Sustainable Material Technology rewolucjonizuje każdy aspekt przemysłu lakierniczego, aż po pojedynczą molekułę. AERO to lekki, ultrawytrzymały system folii ochronnej, którego celem jest wyeliminowanie dużego wpływu tradycyjnych lakierów na środowisko. AERO zostało najpierw opracowane dla przemysłu lotniczego, a następnie zoptymalizowane w motorsporcie do zastosowań motoryzacyjnych. AERO jest w stanie dać w samoregenerującym się, wysokowydajnym systemie folii walory estetyczne, których nie można osiągnąć za pomocą pistoletu natryskowego. Produkty AERO emitują ZERO CO2, wytwarzają ZERO lotnych związków organicznych, zawierają ZERO związków PCV i wymagają ZERO wody. AERO to przyszłość lakiernictwa.

ODKRYWAJ DALEJ

JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Z toru wyścigowego na drogę: każdego dnia doświadczaj dreszczyku emocji związanych z osiągami wyścigowymi dzięki Jaguarowi I‑PACE.
WYŚCIG INNOWACJI

WYŚCIG INNOWACJI

Oszałamiający design i zapierające dech w piersiach osiągi. Dowiedz się, w jaki sposób nasze doświadczenia z Mistrzostw Świata Formuły E ABB FLA są przenoszone na nasze drogowe pojazdy elektryczne.
JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Z toru wyścigowego na drogę: każdego dnia doświadczaj dreszczyku emocji związanych z osiągami wyścigowymi dzięki Jaguarowi I‑PACE.
WYŚCIG INNOWACJI

WYŚCIG INNOWACJI

Oszałamiający design i zapierające dech w piersiach osiągi. Dowiedz się, w jaki sposób nasze doświadczenia z Mistrzostw Świata Formuły E ABB FLA są przenoszone na nasze drogowe pojazdy elektryczne.