PARTNERZY

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO
TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

TCS to organizacja zajmująca się usługami IT, doradztwem i rozwiązaniami biznesowymi, która od ponad 50 lat współpracuje z wieloma firmami. TCS oferuje oparte na doradztwie, zintegrowane portfolio usług biznesowych, technologicznych i inżynieryjnych. Jako część grupy Tata, TCS ma ponad 606 000 konsultantów w 55 krajach. TCS pracuje nad przyszłościowymi rozwiązaniami, wykorzystując innowacje do napędzania zrównoważonego rozwoju. Partnerstwo TCS z Jaguar TCS Racing ma na celu wykorzystanie naszej wiedzy i doświadczenia do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań dla zespołu, aby osiągnąć sukces w E-Prix. TCS
WOLFSPEED

WOLFSPEED

Firma Wolfspeed jest liderem na rynku w zakresie światowego wdrażania technologii węglików krzemu i azotków galu. Uwalniamy moc możliwości poprzez ciężką pracę, współpracę i pasję do innowacji.


Jaguar TCS Racing wykorzystuje technologię węglików krzemu firmy Wolfspeed w podzespołach układu napędowego od 2017 roku, aby zwiększyć wydajność i osiągi. Jako oficjalny dostawca półprzewodników, Wolfspeed najlepiej rozumie ekstremalne skrajne warunki, na jakie narażone są nasze półprzewodniki w elektrycznych samochodach oraz przenosi doświadczenia zdobyte na torze wyścigowym do następnej generacji pojazdów Jaguara.

DOW

DOW

Jako wierzący w siłę sportu, oficjalny partner w dziedzinie materiałoznawstwa, Dow z dumą wnosi specjalistyczną wiedzę w zakresie opracowywania aplikacji i integracji technicznej wraz z ponad 100-letnim doświadczeniem. Współpracując z Jaguar TCS Racing, pomaga w opracowywaniu i integracji materiałów nowej generacji, które przyczynią się do rozwoju niskoemisyjnej przyszłości. Dzięki wspólnym innowacjom nasz zespół MobilityScience™ ściśle współpracuje z Jaguar TCS Racing w celu określenia rozwiązań materiałowych, które zwiększają bezpieczeństwo, wydajność i wytrzymałość samochodu wyścigowego, jednocześnie odpowiadając na rosnące wymagania pojazdów elektrycznych na torze i drogach.
CASTROL

CASTROL

W Castrol nasza pasja do wydajności, połączona z filozofią współpracy partnerskiej, umożliwiła nam opracowanie produktów, które były podstawą wielu osiągnięć technologicznych na lądzie, w powietrzu, na morzu iw przestrzeni kosmicznej. Przejście na elektryfikację zainspirowało nas do stworzenia i wprowadzenia na rynek gamy e-płynów, zaprojektowanych i przetestowanych dla pojazdów elektrycznych. Nasza współpraca z zespołem Formuły E Jaguar TCS Racing umożliwi nam przetestowanie naszej gamy e-płynów na torze i znalezienie przełomowych rozwiązań dla transportu jutra. To więcej niż olej, to płynna technologia.
Open Text

Open Text

Jako lider w dziedzinie zarządzania informacjami firma OpenText oferuje kompleksowe portfolio rozwiązań w zakresie usług informacyjnych, doświadczeń i operacji cyfrowych, sieci biznesowych, bezpieczeństwa, rozwoju oprogramowania, modernizacji i analiz. Rozwiązania OpenText pomagają klientom uprościć ich systemy, zbudować bezproblemową automatyzację i rozwijać się w cyfrowym świecie.
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Alpinestars, wiodący na świecie producent odzieży ochronnej do sportów motorowych, ściga się na najwyższym poziomie sportów motorowych od prawie 60 lat. Współpracując z najlepszymi kierowcami i zespołami na świecie w mistrzostwach od Formuły 1, Formuły E, WEC i NASCAR po WRC i Dakar, firma jest zaangażowana w dostarczanie najbardziej zaawansowanych technicznie produktów dla kierowców i zespołów. Zapewniają one najwyższą wydajność, ochronę i oddychalność dla najlepszych sportowców świata wyścigów, w tym kierowców zespołu Jaguar TCS Racing Team, Mitcha Evansa i Sama Birda. One Goal. One Vision.
AERO

AERO

AERO Sustainable Material Technology rewolucjonizuje każdy aspekt przemysłu lakierniczego, aż po pojedynczą molekułę. AERO to lekki, ultrawytrzymały system folii ochronnej, którego celem jest wyeliminowanie dużego wpływu tradycyjnych lakierów na środowisko. AERO zostało najpierw opracowane dla przemysłu lotniczego, a następnie zoptymalizowane w motorsporcie do zastosowań motoryzacyjnych. AERO jest w stanie dać w samoregenerującym się, wysokowydajnym systemie folii walory estetyczne, których nie można osiągnąć za pomocą pistoletu natryskowego. Produkty AERO emitują ZERO CO2, wytwarzają ZERO lotnych związków organicznych, zawierają ZERO związków PCV i wymagają ZERO wody. AERO to przyszłość lakiernictwa.

ODKRYWAJ DALEJ

JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Z toru wyścigowego na drogę: każdego dnia doświadczaj dreszczyku emocji związanych z osiągami wyścigowymi dzięki Jaguarowi I‑PACE.
WYŚCIG INNOWACJI

WYŚCIG INNOWACJI

Oszałamiający design i zapierające dech w piersiach osiągi. Dowiedz się, w jaki sposób nasze doświadczenia z Mistrzostw Świata Formuły E ABB FLA są przenoszone na nasze drogowe pojazdy elektryczne.
JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Z toru wyścigowego na drogę: każdego dnia doświadczaj dreszczyku emocji związanych z osiągami wyścigowymi dzięki Jaguarowi I‑PACE.
WYŚCIG INNOWACJI

WYŚCIG INNOWACJI

Oszałamiający design i zapierające dech w piersiach osiągi. Dowiedz się, w jaki sposób nasze doświadczenia z Mistrzostw Świata Formuły E ABB FLA są przenoszone na nasze drogowe pojazdy elektryczne.