KONFIGURACJA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO (BEV)

KONFIGURACJA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO (BEV)

KORZYŚCI Z DODATKOWYCH FUNKCJI

Witamy w Twojej ekscytującej nowej podróży z Jaguarem. Dodatkowe funkcje i usługi pozwalają czerpać więcej ze świata elektrycznej motoryzacji. Obejmują one m.in. infotainment, aplikacje na smartfony i nawigację do punktów ładowania.

ROZSĄDNE ŁADOWANIE

Poza wygodą i oszczędnościami wynikającymi z zastosowania profesjonalnie zainstalowanej ładowarki domowej, istnieje kilka sprytnych sposobów na zwiększenie komfortu korzystania z energii elektrycznej na co dzień.

KORZYSTNE TARYFY I ENERGIA ODNAWIALNA

KORZYSTNE TARYFY I ENERGIA ODNAWIALNA

Taryfy nocne zazwyczaj powalają na uzyskanie niższej ceny za energię elektryczną, ale także pozwalają na bardziej zrównoważone korzystanie z energii w dużej skali. Ładowanie samochodu w nocy jest zarówno przystępne, jak i po prostu wygodne.

Najbardziej ekologiczne jest jednak korzystanie z energii pozyskiwanej z odnawialnych źródeł, np. domowej instalacji fotowoltaicznej.
ZAPLANUJ CZAS ŁADOWANIA

ZAPLANUJ CZAS ŁADOWANIA

Podłączenie do prądu na noc pozwoli uprościć procedurę ładowania i pomoże skorzystać ze znacznie tańszych taryf dla pojazdów elektrycznych oferowanych przez wielu dostawców energii dla gospodarstw domowych. Korzystanie z funkcji "preferowanego okresu ładowania" w pojeździe oznacza, że nigdy nie przegapisz tego tańszego okresu poza szczytem.

Aby zobaczyć jak ustawić preferowany okres ładowania, pobierz poniższą aplikację iGuide app1 i wyszukaj "ładowanie".
UZYSKAJ WIĘKSZY ZASIĘG DZIĘKI WSTĘPNEMU PRZYGOTOWANIU

UZYSKAJ WIĘKSZY ZASIĘG DZIĘKI WSTĘPNEMU PRZYGOTOWANIU

Przygotowanie wstępne umożliwia ogrzewanie lub chłodzenie kabiny i akumulatora, gdy Twój Jaguar jest podłączony do prądu. Wykorzystuje do tego energię z sieci i zachowuje energię w akumulatorze, aby zmaksymalizować zasięg jazdy.

Aby zobaczyć jak ustawić przygotowanie wstępne, pobierz poniższą aplikację iGuide app1 i wyszukaj "przygotowanie wstępne".

REKOMENDOWANE APLIKACJE

Zyskaj dostęp do kluczowych elementów sterujących i funkcji pojazdu w każdej chwili, gdy ich potrzebujesz dzięki naszym aplikacjom Jaguar iGuide i Jaguar Remote1.

APLIKACJA JAGUAR IGUIDE APP: WSPARCIE ZAWSZE POD RĘKĄ

APLIKACJA JAGUAR IGUIDE APP: WSPARCIE ZAWSZE POD RĘKĄ

Aplikacja Jaguar iGuide1 ułatwia znalezienie i zrozumienie kluczowych funkcji i obsługi Twojego Jaguara. Alikacja zawiera instrukcje obsługi pojazdu, zapewniając odpowiedź na każde pytanie.
JAGUAR REMOTE APP: ZDALNA OBSŁUGA FUNKCJI POJAZDU

JAGUAR REMOTE APP: ZDALNA OBSŁUGA FUNKCJI POJAZDU

Aplikacja Jaguar Remote1 daje Ci pełną kontrolę nad funkcjami Twojego pojazdu bezpośrednio z telefonu. Zdalne blokowanie, stan paliwa, czas ładowania i klimatyzację można ustawić za pomocą jednego przycisku.

DODATKOWE WSPARCIE

JAK ŁADOWAĆ?

JAK ŁADOWAĆ?

Zobacz, co zrobić, aby w prosty sposób naładować swój pojazd w domu lub w następnym miejscu docelowym.
TRYBY JAZDY NAPĘDU HYBRYDOWEGO PLUG-IN (PHEV)

TRYBY JAZDY NAPĘDU HYBRYDOWEGO PLUG-IN (PHEV)

Zapoznaj się z trybami, które pozwalają na prowadzenie Twojego PHEV z wykorzystaniem zasilania elektrycznego lub benzynowego.

1Tylko z kompatybilnymi smartfonami. Dostępność zależy od zasięgu, sieci i konta klienta. Wymaga transferu danych i łączności Wi-Fi.