Jaguar Driving Experience

Jaguar Driving Experience

Program Jaguar Experience oferuje wyjątkową możliwość przygody, o której nigdy nie zapomnisz.

Najlepszym sposobem na poznanie samochodów marki Jaguar jest osobiste doświadczenie emocji za ich kierownicą. Dołącz do nas podczas programów Jaguar Driving Experience, Iconic Experience lub podczas wizyty w jednej z naszych nowoczesnych fabryk w Wielkiej Brytanii.

DRIVING EXPERIENCES

THE ART OF PERFORMANCE TOUR

THE ART OF PERFORMANCE TOUR

Po o odbywać zwykłą jazdę testową Jaguarem, kiedy można poczuć niezapomniany dreszcz emocji? To jest Twoja szansa, aby poczuć, jak to jest zasiąść za kierownicą jednego z najbardziej ekscytujących samochodów. Aby poczuć wyścigowy impuls i przepływ adrenaliny przez organizm. Aby odkryć moment, w którym radość i innowacje stają się sztuką.
JAGUAR EXPERIENCE DRIVES

JAGUAR EXPERIENCE DRIVES

Wyobraź sobie, że zasiadasz za kierownicą najbardziej efektownych modeli z gamy Jaguara, na prywatnym torze, z instruktorem Jaguar Experience na fotelu pasażera. To właśnie jest Jaguar Performance Driving Academy.

ZWIEDZANIE FABRYKI

SOLIHULL

SOLIHULL

Zapraszamy do zwiedzania fabryki w Solihull, w której składany jest nasz najbardziej zaawansowany, sportowy sedan - model XE.
CASTLE BROMWICH

CASTLE BROMWICH

Zwiedzając Castle Bromwich będziesz miał szansę dowiedzieć się więcej na temat projektów i montażu naszych samochodów poczynając od formowania elementów nadwozia, aż po wykończenie detali.