Pracownicy fabryki Jaguara

ZWIEDZANIE PRODUKCJI SAMOCHODÓW JAGUAR W CASTLE BROMWICH

Co trzeba, aby ożywić jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodów na świecie? Przekonaj się o tym, gdy jeden z naszych przewodników zabierze Cię na ekskluzywną wycieczkę po kultowej fabryce w Castle Bromwich, gdzie na własne oczy zobaczysz cały proces produkcji, od blachy po gotowy pojazd.

OD CZYSTEGO METALU PO CZYSTY DRESZCZYK EMOCJI

OD CZYSTEGO METALU PO CZYSTY DRESZCZYK EMOCJI

Jeśli kiedykolwiek zastanawiało Cię, jak rodzi się Jaguar, jesteś już właścicielem Jaguara lub rozważasz jego zakup, masz szansę, aby poznać proces od początku do końca.
ALUMINIUM

ALUMINIUM

Inteligentna aluminiowa konstrukcja samochodów Jaguar rewolucjonizuje sposób, w jaki tworzymy samochody bardziej zwinne i lepiej reagujące. W Castle Bromwich zobaczysz największą na świecie prasę do aluminium, zbudowaną w celu tworzenia unikalnego, opływowego, aerodynamicznego kształtu modelu F-TYPE.
CYBERNETYKA

CYBERNETYKA

Osiemdziesiąt procent nadwozia Jaguara XJ jest konstruowane przez ponad sto zaawansowanych technologicznie robotów pracujących w idealnej synchronizacji. Obserwuj, jak cybernetyczna armia Jaguara kształtuje, nituje i łączy samochody Jaguar, zanim wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy troskliwie wykończą na zamówienie każdy z wyjątkowych pojazdów.
ZAPROJEKTUJ WŁASNEGO JAGUARA

ZAPROJEKTUJ WŁASNEGO JAGUARA

Jeśli myślisz o zakupie Jaguara, wycieczka da Ci możliwość poznania setek elementów na zamówienie, które sprawią, że Twój pojazd będzie wyjątkowy. Niech Twoja wyobraźnia ożyje podczas decydowania się na kolory lakieru i elementów, od kół do fornirów, zanim zamówisz własnego, indywidualnie skonfigurowanego Jaguara.

WAŻNE INFORMACJE DLA ODWIEDZAJĄCYCH

OTWÓRZ
Jak dokonać rezerwacji?
Czy muszę coś ze sobą wziąć?
W jakim wieku muszę być?
Czy na terenie fabryki mogę zaparkować?
Kiedy należy przybyć na miejsce?
Czy mogę wykonywać zdjęcia?
Czy istnieje możliwość dostępu dla osób niepełnosprawnych?
Jaguar w fabryce

Miło nam będzie Cię gościć, niemniej pamiętaj, że liczba miejsc jest bardzo ograniczona, stąd prosimy o wcześniejszą rezerwację.