JAGUAR DRIVING EXPERIENCES

Możliwość sprawdzenia najnowszych modeli Jaguara do granic możliwości, albo poznać klutowa historię marki Jaguar, jest rzadkością. Program Jaguar Experience oferuje wyjątkową możliwość przygody, o której nigdy nie zapomnisz.

THE ART OF PERFORMANCE TOUR

Po o odbywać zwykłą jazdę testową Jaguarem, kiedy można poczuć niezapomniany dreszcz emocji? To jest Twoja szansa, aby poczuć, jak to jest zasiąść za kierownicą jednego z najbardziej ekscytujących samochodów. Aby poczuć wyścigowy impuls i przepływ adrenaliny przez organizm. Aby odkryć moment, w którym radość i innowacje stają się sztuką.

PERFORMANCE DRIVING ACADEMY

Wyobraź sobie, że zasiadasz za kierownicą najbardziej efektownych modeli z gamy Jaguara, na prywatnym torze, z instruktorem Jaguar Experience na fotelu pasażera. To właśnie jest Jaguar Performance Driving Academy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZA KIEROWNICĄ

Na torze lub podczas jazdy testowej, nie ma lepszej możliwości na doświadczenie emocji z jazdy samochodami marki Jaguar niż zajęcie miejsca za kierownicą wybranego modelu. Wypełnij formularz i zapisz się na jazdę próbną u swojego lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.