I‑PACE CONCEPT

Przedstawiamy Jaguara I-PACE Concept, pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

I-PACE Concept dostarczy mnóstwo wrażeń i emocji związanych z marką Jaguar do świata pojazdów elektrycznych. Model ten dostępny będzie od drugiej połowy 2018 roku, nasze pierwsze w pełni elektryczne auto będzie dysponować 696Nm momentu obrotowego, mocą 400KM oraz przyspieszeniem od 0-100km/h w czasie 4 sekund. Technologia najnowszej generacji oraz futurystyczny, nowoczesny design w połączeniu z jednostką napędową nie emitującą szkodliwych spalin nie pozostawia złudzeń, iż jest to prawdziwy Jaguar.

NADWOZIE

Idealne proporcje oraz technologia elektryczna, I-PACE Concept przenosi charakterystyczne DNA designu Jaguara na zupełnie inny poziom.

I-PACE DESIGN

Bez wątpienia prawdziwy Jaguar, model I-PACE Concept prezentuje pionierską przyszłość samochodów elektrycznych.

STYLIZACJA NADWOZIA

"Wyzwaniem było zaprojektowanie i zbudowanie pojazdu elektrycznego, patrząc na który, będziesz od razu wiedział, że to prawdziwy Jaguar - pojazd, który wykaże, że samochód elektryczny może być samochodem dla kierowcy i pobudzać zmysły już po zajęciu miejsca za kierownicą "

Ian Callum, Design Director

OSIĄGI I TECHNOLOGIA

Model I-PACE łączy osiągi Jaguara z legendarnym wyrafinowaniem, od którego będziesz wymagał aby dostarczył prawdziwych emocji.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Rozwiązania technologiczne są bardzo zaawansowane w modelu I-PACE Concept, jednak pozostają dyskretne i całkowicie skupione na zwiększeniu przyjemności z jazdy kierowcy i pasażera.

Znajdź swoją elektryzującą kombinację wydajności, technologii i stylu Jaguara.

ODKRYJ JAGUAR I-PACE

Zdjęcia przedstawiają model I-PACE Concept. Detale samochodu produkcyjnego mogą się różnić. Wszystkie dane dotyczące przyspieszenia, mocy, prędkości maksymalnej, zasięgu oraz ładowania są szacowanymi danymi producenta.