xj
JAGUAR XJ

Nowoczesny i elegancki design, idealne połączenie technologii, dynamiki oraz luksusu.

WIDOK NADWOZIA 360°

EMISJA CO2 g/km
Od 184*

ŚREDNIE SPALANIE l/100km
Od 7.0*

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

XJ redefiniuje pojęcie luksusowej limuzyny. Model ten jest perfekcyjnym połączeniem piękna, luksusu oraz nieskazitelnej mocy. Kierowca prowadząc model XJ na pewno doceni sztywność nadwozia oraz sportowy charakter, zaś pasażerowie przestronne, komfortowe wnętrze. Przednie oraz tylne reflektory wykonane są w technologii LED, w standardowym wyposażeniu jest także system multimedialny Touch Pro oraz szereg ulepszeń zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdu. Nie ma drugiego takiego samochodu gdzie wygląd i emocje są tak silne jak w modelu XJ.

KONFIGURATOR
ODKRYJ NADWOZIE XJ
http://cdn.raffine.eu/api/v1/image/5085/w/1366.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xj/xj_**.jpg
Kliknij, aby zobaczyć
http://cdn.raffine.eu/system/ext_360/xj/xj_00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xj/xj_**_m.jpg
Dotknij, aby zobaczyć
ODKRYJ WNĘTRZE XJ
XJ INTERIOR DRIVE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xj_my19/
Kliknij, aby zobaczyć
Dotknij, aby zobaczyć
Powrót
Zamknij
XJ INTERIOR DRIVEN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xj_my19_driven/
Kliknij, aby zobaczyć
Dotknij, aby zobaczyć
Powrót
Zamknij
STANDARDOWY LUB ZWIĘKSZONY ROZSTAW OSI

Standardowy (SWB) czy Zwiększony (LWB) rozstaw osi, każda wersja modelu XJ jest idealnym miejscem pracy bądź odpoczynku. Modele ze zwiększonym rozstawem osi (LWB) mają wydłużoną przestrzeń między fotelami przednimi i tylnymi o ponad metr oraz system zawieszenia wyposażony w elementy pneumatyczne dla jeszcze większego komfortu podróżowania.

Wybierz swój model
ELEMENTY WYPOSAŻENIA
LUKSUS W RUCHU
XJ jest odważniejszy i bardziej asertywnym dzięki elementom, które obejmują imponującą, przednią osłonę chłodnicy, reflektory w technologii LED oraz przyciągające wzrok nowe lampy tylne. Charakter modelu XJ znajduje odzwierciedlenie w niskim, szerokim rozstawie kół i długim nadwoziu.
ODKRYJ NADWOZIE
OBEJRZYJ FILM
WEWNĘTRZNY SPOKÓJ
Wyjątkowo luksusowy, odkryjesz jakość i solidność wykończenia w całym wnętrzu, które zdecydowanie odróżnia się od pozostałych.
ODKRYJ WNĘTRZE
POWERFUL, RESPONSIVE, SMART
Every XJ engine delivers an outstanding combination of performance, refinement and efficiency. The range offers the choice of a V6 Turbocharged Diesel engine or three petrol engines. Petrol engines include the 3.0 litre V6 Supercharged engine and XJR575's powerful 5.0 litre V8 575PS Supercharged engine. All engines feature Stop/Start to further improve XJ's fuel efficiency and reduce CO2 emissions.
EXPLORE DRIVING EXPERIENCE
LEKKA I SZTYWNA KONSTRUKCJA
Aluminiowa konstrukcja modelu XJ jest nie tylko mocna i sztywna, ale przede wszystkim bardzo lekka. Nitowane, bez ani jednego spawu, w 100% aluminiowe monokokowe podwozie oraz struktura nadwozia tworzą ten samochód jednym z najlżejszych w swojej klasie. Idealny współczynnik mocy do masy poprawia wszystkie aspekty osiągów, konstrukcja monokokowa zwiększa sztywność poprawiając zdecydowanie prowadzenie oraz bezpieczeństwo.
ODKRYJ WRAŻENIA Z JAZDY
MULTIMEDIA
Najnowszy system multimedialny marki Jaguar, Touch Pro jest standardowym wyposażeniem w każdej wersji modelu XJ. System składa się z 8" ekranu dotykowego w konsoli centralnej oraz konfigurowalnego zestawu wskaźników HD o przekątnej 12,3" TFT, wyposażone w intuicyjny interfejs oraz innowacyjne rozwiązania. System zawiera całkiem nowy system nawigacji, który "uczy się" Twoich regularnych tras. Do dyspozycji jest także dysk twardy o pojemności 10 GB do przechowywania prywatnych plików multimedialnych.
ODKRYJ SYSTEMY MULTIMEDIALNE
EDYCJA SPECJALNA XJ50

Zainspirowany przeszłością, zaprojektowany przez teraźniejszość. Edycja specjalna XJ50 powstała z okazji 50-lecia modelu XJ o wyjątkowych detalach designerskich i drobiazgowej dbałości o szczegóły.

Wybór wersji wyposażenia
Diesel, benzyna czy napęd elektryczny?

Nasze obecnie dostępne jednostki benzynowe i wysokoprężne są najczystsze i najbardziej wydajne, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Nasz nowy elektryczny układ napędowy to przyszłość podróżowania. Który do Ciebie pasuje?

WYBIERZ SWÓJ MODEL XJ

Sprawdź gamę modelową Jaguara XJ i odkryj swoją idealną kombinację osiągów, prowadzenia oraz komfortu.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

Wyświetl dane WLTP .

WLTP to nowy oficjalny test UE stosowany do obliczania standardowego zużycia paliwa i emisji CO2 dla samochodów osobowych. Mierzy zużycie paliwa/energii, zasięg i emisję CO2. Ma to na celu dostarczenie postaci bliższych rzeczywistemu zachowaniu kierowcy. Testuje pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową i profilem jazdy.

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z prawodawstwem UE. Tylko do celów porównawczych. Liczby rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2 i dane dotyczące zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od wybranych obręczy kół i wyposażenia dodatkowego.