Jaguar XJ

JAGUAR XJ

Nowoczesny i elegancki design, idealne połączenie technologii, dynamiki oraz luksusu.

EMISJA CO2 g/km Od 184*

ŚREDNIE SPALANIE l/100km Od 7.0*

XJ redefiniuje pojęcie luksusowej limuzyny. Model ten jest perfekcyjnym połączeniem piękna, luksusu oraz nieskazitelnej mocy. Kierowca prowadząc model XJ na pewno doceni sztywność nadwozia oraz sportowy charakter, zaś pasażerowie przestronne, komfortowe wnętrze. Przednie oraz tylne reflektory wykonane są w technologii LED, w standardowym wyposażeniu jest także system multimedialny Touch Pro oraz szereg ulepszeń zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdu. Nie ma drugiego takiego samochodu gdzie wygląd i emocje są tak silne jak w modelu XJ.

ODKRYJ NADWOZIE XJ

XJ 19MY
Kliknij, aby zobaczyć

ODKRYJ WNĘTRZE XJ

STANDARDOWY LUB ZWIĘKSZONY ROZSTAW OSI

Standardowy (SWB) czy Zwiększony (LWB) rozstaw osi, każda wersja modelu XJ jest idealnym miejscem pracy bądź odpoczynku. Modele ze zwiększonym rozstawem osi (LWB) mają wydłużoną przestrzeń między fotelami przednimi i tylnymi o ponad metr oraz system zawieszenia wyposażony w elementy pneumatyczne dla jeszcze większego komfortu podróżowania.

Jaguar XJ jadący po drodze
Jaguar XJ od góry

Wyświetl dane WLTP .

WLTP to nowy oficjalny test UE stosowany do obliczania standardowego zużycia paliwa i emisji CO2 dla samochodów osobowych. Mierzy zużycie paliwa/energii, zasięg i emisję CO2. Ma to na celu dostarczenie postaci bliższych rzeczywistemu zachowaniu kierowcy. Testuje pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową i profilem jazdy.

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z prawodawstwem UE. Tylko do celów porównawczych. Liczby rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2 i dane dotyczące zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od wybranych obręczy kół i wyposażenia dodatkowego.